Rodinné focení

Můžu pro vás zachytit


jak vaše děti rostou

Pokud tradiční rodinná fotografie není pro vás ani vaše děti.

Děti

Jejich nespoutaná povaha a vaše dobrodružná rodina potřebují být zaznamenány mnohem autentičtějším způsobem. Při činnostech, které nejraději společně podnikáte.

Nepotřebujete fotografie které zdokumentují vaši rodinu, ale  potřebujete něco co vás přiměje trochu zpomalit a zaznamená pro vás jak rychle čas letí.

Pojďme spolu vyrazit za nějakým krásným dobrodružstvím a zaznamenat tak vzpomínky pro vás a vaše děti.


 
 

Různá malá dobrodružství

Peťa & Lukáš
"Veroniku a Martyho poznam este z VS, ked sme spolu byvali. Aj potom co sme sa uz moc nestretavali som neustale s nadsenym sledovala ich vyvoj vo foteni. Ked som premyslala kto by mi mal nafotit svadbu, tak volba bola velmi rychla. Prirozene, uvolnene, ale hlavne prekrasne fotky. Vedela som, ze fotky budu krasne, ale uprimne ma prekvapili ako moc. Moc im dakujeme ze zdokumentovanie naseho dna. 😊 "

Peťa & Lukáš
svatba a rodinné focení
Veronika & Luboš
"Verča je skvělá fotografka. Má zajímavé nápady, originální úhly pohledu a prostě skvělý profesionální přístup. Byli jsme velice spokojeni. Rozhodně ji doporučujeme. Díky moc, Veru!"

Veronika & Luboš
svatba, těhotenské a rodinné focení
Míša, Domča & Amálka
Moc mě baví, jak se vše propojuje a užíváme jako lidé svých darů a talentů navzájem 🙏 Veronika Banaśová Verunka, kterou jsem mohla potkat jako lektor budoucích lektorů jógy a je to má přítelkyně, blízká duše, je pro mě nejúžasnější fotografka, s níž naprosto bez přípravy a v nádherné energii někam vyjdeme a vzniknou fotky, které chci mít stále na očích ❤ Děkuju a ze srdce doporučuju.

Míša, Domča & Amálka
těhotenské a rodinné focení

Pojďme spolu vytvořit nějaké krásné záběry.

 
 

Bližší informace k focení

Focení pro 3 osoby více trvá přibližně 90 minut.

V ceně je minimálně 30 upravených fotografií v digitální formě.

Můžeme buď vyrazit na hřiště, na výlet do přírody, nebo fotit přímo u vás doma. Dá se i vymyslet krátké focení doma a následně nějaký výlet na venkovní focení.

Záběry s vámi pořídí Veronika.

Cena focení je 2 000 Kč.